ACA Skills Assessment 2022-01-08T23:07:39+00:00

ACA SKILLS ASSESSMENT

Radi by ste dostali spätnú väzbu na svoje kajakárske zručnosti a získali oficiálne medzinárodné hodnotenie?

American Canoe Association (ACA) pomenovalo a vytvorilo systém zručností, techník a poznatkov pre jednotlivé vodné (pádlovacie) športy. Skills Assessment slúži na posúdenie zručností a úrovne kajakára. Po splnení Skills Assessmentu dostane účastník potvrdenie o úrovni jeho zručností priamo z USA. Tento Skills Assessment odporúčame, ak sa chcete v budúcnosti stať certifikovaným ACA Trip leaderom alebo inštruktorom a rozvíjať svoje zručnosti a poznatky.

Ponúkame vám 2 základene úrovne Skills Assessmentu pre turistické/morské kajaky. Požiadavky a „checklist“ zručností nájdete tu:

Lekcie a tréningy vedú naši inštruktori certifikovaný ACA, odporúčame byť min. pokročilým pádlerom.

Pre oficiálne udelenie Skills Assessmentu musí byť účastník členom ACA. Členské je 40 USD/rok. Viac o členstve a jeho výhodách sa dozviete na ACA stránke – link

V rámci ACA Skills Assessmentu vám radi požičiame naše morské (turistické) kajaky a výstroj na pádlovanie v Karloveskej zátoke. V cene je aj pádlo, záchranna vesta, prípadne lodný vak. Odporúčame si priniesť sadu rezervného oblečenia a obuv, dostatok vody, prípadne jedla. Rezervácia vopred je nevyhnutná. Link na našu požičovňu.

Kontakt: Michal Keim, 0918 340 228, michal.keim@outwardbound.sk

Kde nás nájdete:

Lodenica Univerzity Komenského, Botanická 7, 841 07 Bratislava