Výzva pre účastnícke tímy 2020-09-24T18:38:30+00:00

TVOJE MESTO – TVOJE MIESTO!
výzva pre účastnícke tímy

Chceš sa zapojiť do diania v Tvojom meste a pri tom spoznať nových ľudí? Alebo si myslíš, že v Tvojom meste chýba akcia? Skús to cez dobrovoľníctvo v tom, čo Ťa baví. Nebudeš v tom sám/sama! Tím Outward Bound Slovensko pre Teba pripravil projekt Moje m(i)esto, ktorý Ti pomôže objaviť novú tvár Tvojho mesta a skvelých ľudí v ňom.

Na našich zážitkových tréningoch sa posunieš na nový level a bude z Teba miestna líder/ka!

1. časť: 12. – 15. novembra 2020/Teambuilding a plánovanie dobrovoľníctva (4 dni): Najprv sa stretneš s nami a ďalšími mladými ľuďmi na spoločnom úvodnom teambuildingu, kde pozveme aj organizácie z Tvojho mesta. Naplánuješ si s Tvojou partiou čo by ste chceli vo vašom meste robiť.
2. časť: november 2020 – január 2021/Dobrovoľníctvo: Budete mať dva mesiace na to, aby ste svoje plány zrealizovali s pomocou inštruktorského a mentorského tímu.
3. časť: 12. – 14. februára 2021/Vyhodnotenie (3 dni): Na záver sa podelíte o skúsenosti s ďalšími partiami, porozprávate si čo sa podarilo a čo sa podarí nabudúce!

Ako sa prihlásiť?

1. krok: Nájdi si tím 3 – 4 ľudí vo veku od 15 – 20 rokov.
2. krok: Dohodni sa v tvojom komunitnom centre, škole či mládežníckej organizácii, na zapojení do projektu.
3. krok: Zaregistrujte sa odoslaním mailu s info o vašom tíme na adresu: michaela.ujhazyova@outwardbound.sk

Prihlasovanie je možné do 7.10.2020
Kedykoľvek sa môžeš poradiť mailom alebo nám zavolaj na 0940 658 940.

Ak chceš vedieť ako to môže vyzerať, pozri sa na video z nášho predchádzajúceho projektu From Us to You.

Miesto konania

Úvodný teambuilding aj vyhodnotenie sa bude konať v rekreačnom stredisku/horskej chate na Slovensku. Informácie o výbere strediska dostanú registrovaní účastníci a účastníčky včas.
Dobrovoľnícka časť projektu bude realizovaná v mestách zapojených účastníkov a účastníčok.

Koľko ťa to bude stáť?

Cestovné, stravné aj ubytovanie bude hradené z projektu. Teba bude účasť na projekte stáť „len“ Tvoj čas, energiu a nápady, ktoré Ti však prinesú nové skúsenosti a objavené silné stránky.

Kto sa môže zúčastniť?

  • Mladí ľudia vo veku 15 – 20 rokov, ktorí sa prihlásia v tíme 3 až 4 ľudí
  • Minimálne jeden z tímu už má aspoň menšie skúsenosti s dobrovoľníctvom (napr. pomoc na aktivitách pre deti, venčenie psa v útulku, oprava ihriska, zorganizovanie zápasu či súťaže a pod.)
  • Všetci v tíme s chuťou a záujmom realizovať dobrovoľnícke aktivity vo svojom okolí (napr. kultúrne či športové podujatia vo svojom okolí či v škole, súťaže, venčenie v útulku, pomoc ľuďom v núdzi, informačná kampaň a pod.)

Čo môžeš získať, ak sa zapojíš?

  • spoznať čo všetko dokážeš;
  • spoznať nových mladých ľudí;
  • zmeniť svoje mesto k lepšiemu;
  • zabaviť sa v spoločnosti skvelých ľudí!