Loading...
Cesta z mesta 2018 2018-07-27T05:12:28+00:00

“Nie je väčšej radosti, než mať nekonečne sa meniaci obzor, a každý deň vidieť nové a odlišné slnko.” Christopher McCandless

Cesta z mesta – zážitkový kurz pre mladých od 15 do 19 rokov

Vydaj sa s nami, a ďalšími dobrodruhmi (*dobrodruh = dobrý druh) na jedinečný kurz z dielne Outward Bound Slovensko. Poď prekonať svoje hranice a objaviť svoj potenciál. Poď zažiť, aké to je putovať krajinou, spať vonku pod šírou oblohou, večerať jedlo s príchuťou ohňa a dymu, či kúpať sa v potoku. Poď zistiť aké to je zažiť to v skupine rovesníkov a rovesníčok, ktorí sú rovnako odhodlaní ako ty!

Cesta z mesta je kurz z edície Outward Bound Klasik* určený pre stredoškolákov a stredoškoláčky, ktorý/é sa plánujú čoskoro vydať na cestu dospelým životom. Skôr než sa na ňu vydajú, ich chceme pozvať na inú cestu, cestu do Východných Karpát a Bukovských vrchov, čo najbližšie k divokej prírode, na cestu za objavovaním a rozširovaním svojich možností. Na konci leta spoločne strávime nezabudnuteľný týždeň v krásnej krajine na pomedzí Slovenska a Poľska, budeme spolu putovať starými bukovými lesmi a naučíme sa aké je to prevziať zodpovednosť za seba ale aj za skupinu.

*Outward Bound Klasik sú dlhé (minimálne 7 dní) otvorené kurzy určené pre špecifickú vekovú skupinu, ktorých program zahŕňa viacdňovú expedíciu a vychádza z hlavných vzdelávacich cieľov Outward Bound.

Kurz pripravujeme na leto 2019.